top of page

• M•ARCH: Jesteśmy młodymi architektami z wykształceniem wyższym, którzy łączą wrażliwość artystyczną z technicznym podejściem. Swoją wiedzę zdobywaliśmy na uczelniach artystycznych i technicznych (Politechnika Wrocławska) oraz praktykowaliśmy w wielu znanych biurach architektonicznych. Ostatecznie otworzyliśmy własną pracownie, żeby móc spełniać marzenia o idealnym wnętrzu. 

• CZYM SIĘ ZAJMUJEMY Zajmujemy się projektowaniem wnętrz o różnych funkcjach, nie straszne nam wyzwania i nowe doświadczenia. Projektujemy od początku do końca, od ogółu do szczegółu. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy detal, nic tu nie jest przypadkowe. Każdemu projektowi poświęcamy maksimum uwagi, a klient i jego potrzeby są dla nas najważniejsze. Wnętrza są niepowtarzalne, wyjątkowe i tworzone na miarę. Cenimy sobie prosty, świeży design oraz elegancję, dlatego często nie podążamy za modą i staramy się tworzyć wnętrza ponadczasowe.

• JAK PRACUJEMY Dla nas najważniejszy jest klient i jego potrzeby. Nie wdrażamy na siłę w projekt naszych marzeń, tylko realizujemy marzenia inwestora. Dużą uwagę przykładamy do tego co mówi i chce nam przekazać klient. Każdą współprace zaczynamy od spotkania przy kawie, w trakcie którego mamy okazję się poznać, a my przeprowadzimy dogłębny wywiad, żeby jak najlepiej zrozumieć potrzeby inwestora.

Wiemy, że projektowanie wnętrza to decyzje na wiele lat i niemały koszt, dlatego zawsze dajemy wybór w postaci kilku koncepcji i wspólnie cierpliwie analizujemy je wszystkie. Ostatecznie tworzymy jedną, która będzie w 100% odpowiadała potrzebom klienta. 

Czas remontu i wybór ekipy wykończeniowej, to bardzo stresująca decyzja, dlatego w tym też pomożemy. Zapewniamy nasze wsparcie w postaci wizyt na budowie oraz kontaktu telefonicznego przez cały czas wykończenia wnętrza. 

Ważne są dla nas jasne warunki współpracy, a przede wszystkim szanujemy naszych klientów, dlatego od samego początku podpisujemy umowę na stałą, niezmienną cenę. 

Nasze biuro we Wrocławiu jest niewielkie, ale mamy pyszną kawę i super atmosferę. Zapraszamy na spotkania w biurze i rozmów o Twoim wymarzonym wnętrzu lub napisz do nas, chętnie wyślemy dokładną ofertę współpracy.

​Zapraszamy.

_DSC7006a .jpg

mgr inż. arch. Marta Matynia

architekt. właściciel M.ARCH Pracownia

MGR INŻ. ARCH. MARTA MATYNIA

WŁAŚCICIEL I ZAŁOŻYCIEL PRACOWNI

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:

2016-2018 - RRA Roman Rutkowski Architekci, Wrocław
2018-2019 - Tremend, oddział Wrocław

2019-2020 - Major Architekci, Wrocław

2019 - M.ARCH Pracownia 

EDUKACJA:

2005-2011 - Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Kielcach

2011-2015 - studia na Wydziale Architektury Politechniki Świętokrzyskiej

2015-2016 - studia na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej

NAGRODY:

2016 - II nagroda w konkursie miedzynarodowym na pawilon tymczasowy na EXPO 2016 w Antalii w Turcji

2016 - pierwsza nagroda w konkursie na zagospodarowanie rynku w Rawiczu (RRA)

2016 - druga nagroda w konkursie na rewitalizacje Rynku w Końskich (RRA)

2015 - wyróżnienie w konkursie na zagospodarowanie terenów między ulicą Zawalna a kanałem Rożanka (RRA)

OBSZAR DZIAŁANIA: WROCŁAW, KIELCE, WARSZAWA, KOŁOBRZEG

NAPISZ DO NAS

bottom of page